El Yapımı Bıttım Sabunu

Siirt ilimizde tamamen göz nuru ve el emeği olarak asırlardır bıttım sabunu üretimi yapılıyor. Katkı maddesi kullanılmadan tamamen menengiç meyvesinin özünden üretilen bıttım sabunu faydaları ile ün salıyor. Tamamen el yapımı olarak üretilen sabunumuz hiçbir şekilde fabrikasyon makinelere ihtiyaç duyulmadan üretilmektedir. El yapımı olarak hazırlanan sabunumuz saça ve cilde oldukça katkı sağlıyor.

Siirt ve Mardin illerinde üretilen bıttım sabunu gün geçtikçe gördüğü ilgi sayesinde talep artmaya devam ediyor. %100 hakiki olarak hazırlanan sabunumuz başta saç dökülmesine, kepeğe, egzamaya, mantara, kaşıntıya ve deri hastalıklarına yardımcı oluyor. Sizlerde bu mucizevi sabunu kullanarak saç ve cilt sorunlarınızdan hemen kurtulabilirsiniz.

Bıttım sabunu siparişi vermek için hemen sitemizde sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca 7/24 iletişim numarasından da bizlerle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün PTT kargo ile kapıda nakit ödemeli olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz ortalama 2-3 iş günü içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.